Mistrzostwa PSKO do lat 13

Termin: 21.08 – 23.08.2020r. Szczecin

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

Mistrzostwa PSKO do lat 13

Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 13, to impreza, która wróciła na stałe do żeglarskiego kalendarza. Regaty ograniczone ze względu wiek startujących pozwalają ściągać się zawodnikom z grupa A i B. Właśnie 13 –tki łączą najwięcej startujących z obu grup. Regaty odbędą się w Szczecinie na Jeziorze Dąbie. W tym roku organizatorem jest Centrum Żeglarskie. Szykujemy się na 3 dni dobrej rywalizacji

Wyniki online
WYNIKI
SailingNet
ZOBACZ
Aktualności
AKTUALNOŚCI
SailingNet
ZOBACZ Tablica KS i ZP
Aktualności
LISTY / GRUPY
SailingNet
Lista startowa Grupy

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (41)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
20.08.2020 POL 20411 Zofia Franecka
13
SEJK Pogoń Szczecin
20.08.2020 POL 2070 Zofia Wołosz
13
SEJK Pogoń Szczecin
20.08.2020 POL 1951 Lidia Łagodzińska
14
SEJK Pogoń Szczecin
20.08.2020 POL 51 Oliwia Pietkiewicz
12
Klub Sportowy Dobra Marina
18.08.2020 POL 2200 Kaja Śledzińska
14
KS Spójnia Warszawa
18.08.2020 POL 2158 Weronika Przeździecka
13
Ks Spójnia Warszawa
17.08.2020 POL 2500 Julia Kaczmarska
13
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
17.08.2020 POL 2080 Patrycja Jałoszyńska
11
Klub Zeglarski Nysa
12.08.2020 POL 1103 Emilia Siekierczak
13
AZS OŚ Poznań
12.08.2020 POL 991 Marta Gajdzińska
11
AZS OŚ Poznań
10.08.2020 POL 3402 Hanna Rogowska
13
TKŻ Toruń
10.08.2020 POL 1793 Iga Kowalik
10
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 2156 Matylda Kowalik
12
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 1918 Maja Sikorska
8
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 1189 Maja Miernik
8
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 99 Lena Roszak
12
AZS Poznań
09.08.2020 POL 1230 Łucja Borkowska
11
AZS Poznań
09.08.2020 POL 3524 Julia Agnieszczak
11
SSW MOS IŁAWA
09.08.2020 POL 2036 Maja Wójcik
13
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 4 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
12
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 202 Maja Storman
14
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 2154 Aleksandra Bobrowska
14
KSW Baltic Dziwnów
06.08.2020 POL 1899 Julia Szklarska
11
UKS WIKING Zarzecze
06.08.2020 POL 888 Martyna Szpak
13
UKS WIKING Zarzecze
06.08.2020 POL 830 Wiktoria Urbańska
13
UKS WIKING Zarzecze
04.08.2020 POL 11622 Laura Urbańska
12
JKW Poznań
04.08.2020 POL 919 Klaudia Lipińska
11
JKW Poznań
04.08.2020 POL 12101 Maria Nycz
12
JKW Poznań
04.08.2020 POL 978 Hanna Chojnicka
11
JKW Poznań
03.08.2020 POL 2033 Alicja Dampc
13
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 3459 Lena Kaczmarek
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
29.07.2020 POL 2121 Joanna Michalska
14
UKS Yacht Club Sława
29.07.2020 POL 1882 Zuzanna Sawicka
14
UKS Barnim Goleniów
29.07.2020 POL 1394 Karolina Gajda
12
UKS Barnim Goleniów
29.07.2020 POL 2204 Aleksandra Zybert
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.07.2020 POL 2117 Alicja Tutkowska
14
YKP Gdynia
29.07.2020 POL 1523 Olga Wietek
13
YKP GDYNIA
29.07.2020 POL 1867 Zuzanna Liedtke
13
SSW MOS Iława
26.07.2020 POL 2007 Alicja Alka Michalewska
14
SSW MOS Iława
26.07.2020 POL 1669 Natalia Chojnowska
14
SSW MOS Iława
24.07.2020 POL 2142 Zuzanna Borucka
14
JKW Poznań
15.08.2020 POL 1409 Maria Stachera
13
UKS zalew Kielce
10.08.2020 POL 1900 Pola Wdowiak
13
MSS
03.08.2020 POL 3460 Magdalena Luśnia
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
03.08.2020 POL 5119 Lena Małecka
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
03.08.2020 POL 1514 Jagoda Wiśniewska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
03.08.2020 POL 11507 Maja Wojciechowska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
26.07.2020 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
26.07.2020 POL 2028 Inka Koza
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
26.07.2020 POL 1007 HANNA KOZŁOWSKA
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO

Liczba zawodników (70)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
21.08.2020 POL 3500 Oliwier Morawiak
13
UKS ZALEW KIELCE
20.08.2020 POL 3462 Bartosz Pluta
14
SEJK Pogoń Szczecin
20.08.2020 POL 13 Aleksander Nowakowski
13
KS Dobra Marina
20.08.2020 POL 1108 Gustaw Olejniczak
12
Klub Sportowy DOBRA MARINA
20.08.2020 POL 11891 Szymon Góralski
12
Klub Sportowy DOBRA MARINA
20.08.2020 POL 1953 Karol Rak
-
SEJK Pogoń Szczecin
20.08.2020 POL 3457 Piotr Wójcik
14
SEJK Pogoń Szczecin
20.08.2020 POL 5 Pawel Matuszak
13
SEJK Pogon
19.08.2020 POL 11 Fabian Kocięda
14
OPTI CWM Gdynia
19.08.2020 POL 11405 Franciszek Łukawiecki
13
UKS YACHT CLUB SŁAWA
18.08.2020 POL 2078 Stanisław Ługowski
13
Ks Spójnia Warszawa
18.08.2020 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz
13
Ks Spójnia Warszawa
18.08.2020 POL 1991 August Sobczak
13
SAILING LEGIA- LEGIA WARSZAWA
18.08.2020 POL 1917 Filip Marjański
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
17.08.2020 POL 2227 Maksymilian Kleszcz
13
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
13.08.2020 POL 1983 Olivier Kuźma
13
Międzyszkolny Klub Żeglarstwa Regatowego Marina Hotele
12.08.2020 POL 11525 Stanisław Peksa
11
JKW Poznań
12.08.2020 POL 1018 Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice
12.08.2020 POL 1151 Wojciech Sygnet
11
AZS OŚ Poznań
10.08.2020 POL 1039 Szymon Jankowski
14
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 1920 Adrian Adasiak
14
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 1919 Kacper Sikorski
12
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 1794 Oliwier Zagajewski
9
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 1797 Oskar Zagajewski
7
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2020 POL 2104 Wojciech Markwart
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
09.08.2020 POL 2023 Jakub Szurko
13
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 1586 Andrzej Grochal
14
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 1804 Jakub Chudyk
12
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
14
KSW Baltic Dziwnów
09.08.2020 POL 1860 Aleksander Lenart
12
KSW Baltic Dziwnów
08.08.2020 POL 3 Igor Piechota
12
UKS Yacht Club Sława
08.08.2020 POL 8 Igor Galin
10
UKS YACHT CLUB SŁAWA
04.08.2020 POL 1548 Ignacy Kalinowski
12
JKW Poznań
04.08.2020 POL 207 Wiktor Kalinowski
10
JKW Poznań
04.08.2020 POL 149 Adam Chojnicki
12
JKW Poznań
04.08.2020 POL 255 Jan Nycz
10
JKW Poznań
04.08.2020 POL 11459 Maksymilian Malinowski
12
JKW Poznań
04.08.2020 POL 3443 Aleksander Kolman
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.08.2020 POL 2205 Marcin Krawczyk
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.08.2020 POL 2207 Szymon Kroczek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.08.2020 POL 1924 Tomasz Pakulski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.08.2020 POL 1778 Marcel Rumiński
13
MKŻ Żnin
04.08.2020 POL 1735 Bartosz Dynia
12
MKŻ Żnin
04.08.2020 POL 1307 Bartosz Peczka
14
MKŻ Żnin
04.08.2020 POL 2220 Bartosz Żmudziński
13
MKŻ Żnin
03.08.2020 POL 1758 January Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 1750 Filip Nosol
14
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 2112 Mateusz Graczyk
13
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 1879 Igor Grzelak
14
CHKŻ Chojnice
03.08.2020 POL 3461 Jakub Podgórny
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
03.08.2020 POL 1954 Filip Miller
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
03.08.2020 POL 1952 Tomasz Wojtkowiak
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
03.08.2020 POL 34 Hubert Kruczyński
13
AKŻ 90
29.07.2020 POL 2122 Aleks Ertel
11
UKS Yacht Club Sława
29.07.2020 POL 1405 Karol Kucharczyk
14
UKS Yacht Club Sława
29.07.2020 POL 1889 Kamil Nadolny
13
UKS Barnim Goleniów
29.07.2020 POL 1883 Adam Oleszczyk
12
UKS Barnim Goleniów
29.07.2020 POL 3434 Mikołaj Głąb
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.07.2020 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.07.2020 POL 1780 Szymon Kolka
13
YKP Gdynia
29.07.2020 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski
14
YKP Gdynia
29.07.2020 POL 1940 Filip Bil
12
YKP GDYNIA
29.07.2020 POL 1969 Hubert Szulczewski
13
SSW MOS Iława
29.07.2020 POL 2072 Stanisław Nadolski
12
SSW MOS Iława
26.07.2020 POL 2008 Maciej Kasprzak
13
SSW MOS Iława
26.07.2020 POL 1801 Oskar Wielczyk
14
SSW MOS Iława
26.07.2020 POL 2151 Jan Rohde
13
SSW MOS Iława
26.07.2020 POL 3409 Bartosz Bilicki
14
SSW MOS Iława
24.07.2020 POL 2101 Stanisław Cholewicki
14
JKW Poznań
24.07.2020 POL 124 Maksymilian Koschel
14
JKW Poznań
16.08.2020 POL 3401 Jan Lemański
13
TKŻ Toruń
15.08.2020 POL 744 Krzysztof Stachera
7
UKS zalew Kielce
15.08.2020 POL 1047 Grzegorz Stachera
12
UKS zalew Kielce
08.08.2020 POL 1 Szymon Majgier
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA
06.08.2020 POL 938 Filip Modzelewski
12
AZS Poznań
04.08.2020 POL 1772 Witold Safijan
12
MKŻ Żnin
29.07.2020 POL 10891 Damian Malcher
14
UKS Yacht Club Sława
29.07.2020 POL 2709 Wit Dmuchowski
12
SSW MOS Iława
26.07.2020 POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 17.00 - 20:00

rejestracja zgłoszeń i pomiary (biuro regat)

godz. 8:00 - 9:00

rejestracja zgłoszeń (biuro regat)

godz. 09:30

otwarcie regat, odprawa trenerów (pod masztem)

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 16:30

posiłek dla uczestników (przed białym namiotem)

godz. 16:00-18:30

warsztaty technik ratunkowych, prowadzone przez WOPR (teren przy ognisku)

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 16:30

posiłek dla uczestników (przed białym namiotem)

godz. 17:30

wykład o trymowaniu żagli – Mariusz Juszczak

godz. 09:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 15:00

ceremonia wręczenia nagród i zakończenie regat (pod masztem)

Kontakt

Artur Burdziej - mail: a.burdziej@centrumzeglarskie.pl | tel. kom. +48 698632529
adres: Centrum Żeglarskie ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin